Windows 10

Windows 10 Tam Sürüm indir
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3 GB
  • Version 10
  • Dil TR / EN
  • Firma Microsoft
Microsoft, Windows 10 işletim sistemini ücretsiz yükseltme ve Windows 10'a sahip yeni PC'Ler ve tabletler ile kullanıcılara sundu. Windows 10 ISO kurulum dosyasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Microsoft, Windows 10 işletim sistemini ücretsiz yükseltme ve Windows 10'a sahip yeni PC'Ler ve tabletler ile kullanıcılara sundu. Windows 10 ISO kurulum dosyasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Windows 10'da daha kişisel ve üretken bir deneyim sunan Cortana, Xbox uygulaması ve Microsoft Edge gibi yeniliklerin yanı sıra Başlat Menüsü, yeni Office mobil uygulamaları ve daha pek çok özellik yer alıyor.

Bugüne kadar tasarlanan en güvenli Windows olan Windows 10'un yenilik ve güncellemeleri de otomatik olarak sağlanıyor. Ayrıca yeni işletim sistemi PC, Tablet, Telefon, Xbox One ve Hololens gibi 2 binden fazla farklı cihazda ortak kullanım deneyimi sunuyor.

En son özellikler ve güvenlik güncellemeleri cihazın ömrü boyunca kullanıcılara ücretsiz güncellemelerle sunulacağından Windows 10'da güncel kalmak çok daha kolay olacak.

Ses, kalem ve mimik girişleri sayesinde PC ile doğal bir etkileşim kuran Windows 10, çok daha kişisel ve üretken bir deneyim sunuyor. Windows 10, Office ve Skype ile mükemmel bir uyumda çalışabiliyor, Snap (Tutturma) ve Görev Görüntüleyicisi uygulamaları arasında kolayca geçiş yapıp organize olunmasını sağlıyor.

- Cortana adlı dijital asistanla doğru bilgiyi doğru zamanda bulmak kolaylaşıyor.

- Yeni tarayıcı Microsoft Edge, kullanıcıların hızlı bir şekilde web'de arama, okuma, not alma ve paylaşma yapabilmesini sağlıyor.

- Entegre olarak sunulan Xbox uygulaması, Xbox deneyimini Windows 10'a taşıyor; Xbox ve Windows 10 cihazları arasında arkadaşları, oyunları ve yetenekleri bir araya getiriyor.

- Süreklilik modu Continuum, dokunmatik ve masaüstü cihazlar arasında uygulamaları ve deneyimleri en iyi şekilde optimize ediyor.

- Fotoğraflar, Haritalar, Microsoft'un yeni müzik uygulaması Grove ve Filmler&TV'yi içeren Yüklü Uygulamalar eğlence ve üretkenlik imkanı sunuyor.

- Microsoft Phone Companion uygulaması, iPhone, Android ya da Windows telefonların Windows yüklü cihazlar ile uyum içinde çalışmasını sağlıyor.

Windows 10 indir